dagelijks bestuur

De dagelijkse werking van de cultuurraad wordt gerealiseerd door het dagelijks bestuur, wiens kerntaak is het gemeentebestuur te adviseren als het op culturele aangelegenheden aankomt.

Het dagelijks bestuur bestaat uit:

Peter Audenaert (bestuurslid)
Peter Audenaert (bestuurslid)

peter@cultuurraadassenede.be

Robert Boelens (penningmeester/verslagnemer)
Robert Boelens (penningmeester/
verslagnemer)

robert@cultuurraadassenede.be

Michel Coene (bestuurslid)
Michel Coene (verslagnemer)

michel@cultuurraadassenede.be

Johan Eeckhoudt (bestuurslid)
Johan Eeckhoudt (bestuurslid)

johan@cultuurraadassenede.be

Yvan Schaght (bestuurslid)
Yvan Schaght (bestuurslid)

yvan@cultuurraadassenede.be

Pablo Smet (voorzitter)
Pablo Smet (voorzitter)

pablo@cultuurraadassenede.be

Ludo Suy (bestuurslid)
Ludo Suy (bestuurslid)

ludo@cultuurraadassenede.be

Chris Van Guyt (verslagnemer)
Chris Van Guyt (verslagnemer)

chris@cultuurraadassenede.be