dagelijks bestuur

De dagelijkse werking van de cultuurraad wordt gerealiseerd door het dagelijks bestuur, wiens kerntaak is het gemeentebestuur te adviseren als het op culturele aangelegenheden aankomt.

Het dagelijks bestuur bestaat uit:

Robert Boelens (bestuurslid)
Robert Boelens (bestuurslid)

robert@cultuurraadassenede.be

Michel Coene (bestuurslid)
Michel Coene (bestuurslid)

michel@cultuurraadassenede.be

Annie De Taeye (bestuurslid)
Annie De Taeye (bestuurslid)

annie@cultuurraadassenede.be

Yvan Schaght (bestuurslid)
Yvan Schaght (bestuurslid)

yvan@cultuurraadassenede.be

Pablo Smet (voorzitter)
Pablo Smet (voorzitter)

pablo@cultuurraadassenede.be

Ludo Suy (bestuurslid)
Ludo Suy (bestuurslid)

ludo@cultuurraadassenede.be

Wilfried Teeuws (bestuurslid)
Wilfried Teeuws (bestuurslid)

wilfried@cultuurraadassenede.be

Modest Van Achte (secretaris/penningmeester)
Modest Van Achte (secretaris/penningmeester)

modest@cultuurraadassenede.be

Chris Van Guyt (bestuurslid)
Chris Van Guyt (bestuurslid)

chris@cultuurraadassenede.be